טיפול עם מכשיר Embrace RF הוא טיפול אסתטי למיצוק ועיצוב עור הפנים והגוף באמצעות גלי רדיו, ללא ניתוח. הטיפול מבוצע על ידי כירורגים פלסטיים מומחים ומשלב טכנולוגיה חדשנית.

עם ההתזדקנות, עור הפנים והגוף מאבדים את גמישותם והתפצלותם הטבעית, ועורם נהיה פחות גמיש ומתחתך קל יותר. הטיפולים באמצעות מכשיר Embrace RF מציעים טכנולוגיה פורצת דרך שמסייעת למצק ולטשטש את תהליך ההזדקנות הטבעי של העור ולשחזר את הברק והמרקם המקורי של העור.

גורמים רבים יכולים להשפיע על פגיעת גמישות עור הפנים, כגון תהליך ההזדקנות הטבעי, חשיפה לשמש, ירידה משמעותית במשקל ושתיית מים לא מספיקה. טיפולים באמצעות מכשיר Embrace RF מבוצעים בטכנולוגיה חדשנית המאפשרת שמירה על מראה עור רענן וצעיר יותר וסיוע בהפחתת נזקי ההזדקנות.

הטיפול במכשיר Embrace RF כולל מספר ידיות, כולל ידית Morpheus שעובדת עם מחטים מיקרו זעירות החודרות לעומק של 7 מ”מ ומעודדות ייצור קולגן בעור. הטיפול מתאים לנשים וגברים שמעוניינים בשיפור מראה ומרקם העור, בעיקוב קמטים ואקנה. הטיפול באמצעות ידית Morpheus לא כואב עצמו ומתבצע באלחוש מקומי או בהרדמה מקומית, והתאוששות העור אחריו נמוכה וניתן לחזור מיד לשגרה.

תוצאות הטיפול במכשיר Embrace RF ניתן לראות כבר תוך מספר ימים לאחר הטיפול הראשון, ותוך 3 שבועות ומספר טיפולים יותר, התוצאות משתפרות משמעותית יותר. המכשיר Embrace RF בטוח וזכה לאישורים מכשיר ה-FDA, ה-CE ומשרד הבריאות הישראלי.

New
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0
Scroll to Top