קורס פדיקור מניקור מקצועי

עם אוניברסיטת אמפרסייל קוסטה ריקה

יעוץ חינם

קורס לטיפול בהזרקות למתחילים

אחד השינויים הכבירים ביותר בעולם הרפואה בעשורים האחרונים קרה דווקא בתחום הרפואה האסתטית. לצד התפתחות הטכנולוגית המואצת ושיטות זעיר-פולשניות המתבצעות בקלות, ללא הרדמה או החלמה ומייצרות שינוי ויזואלי משמעותי, ניכרת גם נכונות והתעניינות רבה יותר אצל הקהל הרחב; מה שהיה שייך בעבר לחברי העשירון העליון, לנשים בלבד או החל מגילאים מסוימים, הפך כיום לרווח, מוכר, עבור גברים ונשים כאחד, ובגילאים צעירים משמעותית מבעבר.

המרדף אחר מראה צעיר ורענן, מתוח ובעיקר אסתטי יותר, גרם לעולם הרפואה לפתח שלל פתרונות מעשיים ונגישים, כגון הזרקות מילויים שונים לרבות בוטוקס או חומצה היאלורונית, והליכים שאינם פולשניים, המתבצעים במרפאת רופא, ללא צורך בציוד מורכב או בתמיכת בית חולים. בעקבות ההתפתחויות הללו, יותר ויותר רופאים מבינים את היתרון הגלום בפיתוח התמחות חדשה בתחום האסתטיקה ומתן שירות זה למטופלים. עם זאת, יש להבין כי כיום בעולם, לא קיימת התמחות ספציפית ברפואה אסתטית ויש לבחור בקפידה את המקום בו בוחרים לרכוש את הידע המקצועי הנכון ולבנות בסיס איתן בעזרתו ניתן לצמוח.

 

מה מייחד את הרפואה האסתטית? הרפואה האסתטית מתמקדת בעיקר בטיפולים זעיר-פולשניים ולא פולשניים, בעלי זמן החלמה קצר, כאבים זניחים עד לא מורגשים עבור המטופל ותוצאות מרשימות במיוחד. בשל כך וכמובן בשל העובדה, כפי שציינו בתחילה, שאיכות חומרי המילוי הולכת ועולה עם התקדמות הטכנולוגיה, מה שפותח טווח רחב הרבה יותר של טיפולים אפשריים, הביקוש לאותם הליכים הולך וגובר בקהל הרחב ובהתאם לכך, גם הצורך ברופאים בעלי הכשרה ברפואה אסתטית. עבור הרופאים שבוחרים באפיק זה, נפתחות אפשרויות נוספות לתת שירות הניתן בקליניקה הפרטית.

צריך עזרה?

נא לפנות אלינו לכל סוג של עזרה. צוות התמיכה המומחה שלנו יהיה שם כדי לעזור לכם.
New
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0
Scroll to Top